Przypomnienie o konferencji - ważne

Termin: 08.06.2017 - 14.06.2017

Instytut Filologii Klasycznej UJ serdecznie zaprasza na organizowaną we współpracy z Department of Greek and Latin, University  College London konferencję pt. Linguistic Representations of Identity in Rhetoric Ancient and Modern, która odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2017 w sali im. M. Bobrzyńskiego w Collegium Maius UJ.

Program konferencji i abstrakty wystąpień do pobrania pod tym linkiem.

/

The Department of Classical Philology, Jagiellonian University in Kraków is pleased to invite you to the conference Linguistic Representations of Identity in Rhetoric Ancient and Modern, organised in co-operation with Department of Greek and Latin, University College London, which will take place in Collegium Maius UJ, Bobrzyński’s Room on 12-14 June 2017.

The conference programme and the book of abstracts are available under this link.

Data opublikowania: 08.06.2017