Zaproszenie do wolontariatu

Termin: 16.01.2018

Zaproszenie do wolontariatu

Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zaprasza studentów kierunków filologicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego na spotkanie informacyjne poświęcone wolontariatowi podczas tegorocznego Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie. W 2018 roku, w terminie 23 czerwca – 1 lipca odbędzie się już 28. edycja tego największego w Europie festiwalu poświęconego współczesnej kulturze żydowskiej.  Będzie to 9 dni wypełnionych muzyką, spotkaniami z pisarzami i reporterami, wykładami nt. stosunków politycznych i społecznych w Izraelu, warsztatami artystycznymi, spacerami tematycznymi po Kazimierzu. Aby znaleźć się w sercu tych wydarzeń zapraszamy do dołączenia do międzynarodowego zespołu wolontariuszy FKŻ – The Machers. Podczas spotkania informacyjnego organizatorzy Festiwalu opowiedzą w szczegółach o zasadach rekrutacji oraz obowiązkach i przywilejach wolontariuszy. Zapraszamy we wtorek, 16 stycznia, o godz. 16:45 do Collegium Paderevianum budynek B, IV piętro, sala nr 402.

Zespół Koordynatorów wolontariatu FKŻ

Aleksandra Ziętek